Jak ucpat díru v zubu?

Jak ucpat díru v zubu?

Návštěva u zubaře: Přežití hodin v čekárně

Posedávám ve zubařské čekárně už několik hodin. Nesnáším zubaře! Co s tím vůbec můžu udělat? Ale čekám na svou řadu a hned jak se dostanu na stoličku, budu prosit, aby mi ucpal díru v zubu co nejrychleji. Vdrží mi zub čekat tak dlouho, nebo bude odbočovat jiným směrem? Možná se budu muset vrátit jiný den. Co můžu udělat, abych zrychlil proces? Asi nic, než si vzít knížku a čekat.


Pokud máte díru v zubu, je nejjednodušší způsob, jak ji zastavit, navštívit zubaře. Je to rozhodně nejjednodušší a nejrychlejší možnost, protože uvědomte si, díra v zubu je na cestě k ošklivému zánětu. Zánět zubu je opravdovou noční můrou. Bolí to, otéká to a v horším případě vás to může dokonce stát zub.


Zubařské vteřiny, ale ve skutečnosti celé hodiny

Znáte ten pocit, když vám zubař řekne, že to bude jen chvilka, ale ve skutečnosti tam sedíte hodiny a hodiny? Je to strašná otrava, ale nakonec to stojí za to. Když se všechno skončí, budete se cítit jako nový člověk. Zuby budou čisté a hlavně bez díry. Můj zubař je skvělý, ale má jediný problém. Je příliš zaneprázdněný, aby mohl pracovat rychle. Jsem si jistý, že to není jeho chyba. Kdyby měl kouzelnou hůlku, určitě by mi ucpal tu díru během několika sekund. Ale bohužel, realita je taková, jaká je.


Měl jsem štěstí, že jsem si vzal s sebou knížku. Děkuji osudu, že jsem si vzal právě tuhle knížku. Bez ní bych byl ztracený. Teď už věřím, že čekání může být také radost. Opravdu, chtěl byste vědět, jakou? Byla to krimi. Byl jsem tak ponořen do děje, že jsem si ani nevšiml, jak mi zubař ucpává díru. Teď už vím, jak přečkat čekárnu. Proč nezkusit něco podobného? Třeba s dobrou knížkou nebo možná s hudebními sluchátky? Rozhodně to vyzkoušejte. Je to skvělá strategie na přežití u zubaře.


Preparát z vaší koupelny: Záchranář při ucpání díry v zubu

Jedna z mých nejoblíbenějších věcí o zubaři je, když mi vyčistí zuby a já mám pocit, že mám nový úsměv. Jak se jen může něco tak jednoduchého cítit tak skvěle? Možná je to ta mentolová pasta, kterou používají, nebo možná ta vzrušující vůně čistoty. Ale pak mi začíná myslet, co by se stalo, kdybych to zkoušel doma.


Obvykle se při léčbě zubů používá remineralizační pasta. Je to výborná věc, protože nejen že ucpává díru, ale také pomáhá zubu zase růst. Je to opravdu úžasné! Vzpomněl jsem si na to, když jsem jednou večer zkontroloval zuby Míši, moji kočce. Zjistil jsem, že má díru v jednom ze svých malých zoubků! Byl jsem vyděšený! Ale pak jsem si vzpomněl na tu pastu. Měl jsem ji doma, takže jsem se rozhodl ji vyzkoušet. Bylo to jako zázrak! Po několika dnech byl zub Míši zase v pořádku! A co je na tom nejlepší? Nevypadala, že by jí to nějak vadilo.


Ekonomické řešení: Jak si ucpat díru v zubu doma

Ale když nemáte tento zázračný produkt k dispozici a zubař je příliš daleko, je tu jeden starý trik, jak ucpat díru v zubu. Je to stará školní metoda, kterou moji rodiče používali, když jsem byl mladší. Nemám rád návštěvu u zubaře, takže jsem byl vždycky rád za jakoukoliv alternativu.


Nebudeme si nic nalhávat, není to ideální řešení a určitě bych ho nedoporučoval jako dlouhodobé. Ale pokud jste v nouzi, může to pomoci. Ideální by bylo použít něco jako skořicovou pastu. Skořice má antiseptické vlastnosti, takže to může pomoci zabránit zánětu. Použil jsem ji jednou, když jsem měl díru v zubu a nemohl jsem jít k zubaři. Ucpal jsem díru směsí skořice a vody a bylo to mnohem lepší. Ale upozorňuji, že to je opravdu jen krátkodobé řešení. Pokud máte díru v zubu, měli byste se co nejdříve dostat k zubaři!


Chci se tedy znovu poděkovat zubařům za jejich úžasnou práci. Je to děsivé, ale stojí to za to. Chci se také poděkovat Míši, své malé kočičí kamarádce, která mi během mého malého experimentu pomohla. Mějte na paměti, že pokud máte díru v zubu, měli byste se co nejdříve dostat k zubaři. Ale pokud to není možné, zkuste několik z těchto tipů. Vždyť, co může být horší než bolest zubů?

Napsat komentář