Estetické fazety: Jak se rozhodnout pro správný odstín

Estetické fazety: Jak se rozhodnout pro správný odstín

Výběr odstínu: vouge je v detailu

Vím, že se říká, že ďábel je v detailu, ale pokud jde o estetické fazety, je to skutečně tak. Odstín je něco, co často přehlédneme, když se rozhodujeme pro estetické fazety. Máme tendenci se zaměřovat více na jejich tvar a velikost, ale odstín hraje v tomto výběru velmi důležitou roli. Nejenže by měl být odstín fazet harmonický s vaší pletí, ale měl by také vypadat přirozeně a neuměle. A když už máte takovou možnost, proč si vybrat něco, co nevypadá přirozeně?

Odstín fazet: Jasně bílý nebo přirozený?

Při výběru odstínu fazet se můžeme vydávat různými směry. Můžeme se rozhodnout pro jasně bílé fazety, které výrazně odrážejí světlo a dávají nám ten zářivý úsměv, který se tak často objevuje na obrazovkách a v časopisech. Ale velmi často se ukáže, že takový odstín je pro nás příliš jasný a zářivý a velit vším jiným na tváři. Je také možné se rozhodnout pro přirozenější odstín, který se lépe hodí k barvě naší pleti a dává nám přirozenější vzhled.

Jaký odstín si vybrat: Můj příběh

Hodně lidí se potýká s tím, jaký odstín estetických fazet si vybrat. Moje kamarádka se rozhodla pro jasně bílé fazety, protože chtěla vypadat jako hvězda z televize. Ale pak zjistila, že je pro ni příliš bílé a zářivé. Takže začala uvažovat o výměně za přirozenější odstín. A víte co? Nakonec byla s přirozenějším odstínem mnohem spokojenější.

Přizpůsobení odstínu fazet vaší pleti

Když se rozhodujete pro odstín fazet, je velmi důležité brát v úvahu barvu vaší pleti. Od rozjasňovače až po bronzér, všechno hraje roli v tom, jak vypadáte. Proto byste měli přizpůsobit odstín fazet barvě vaší pleti. Pokud máte světlou pleť, může jasně bílý odstín vypadat příliš kontrastně. Naopak, pokud máte tmavší pleť, měli byste se vyhnout příliš světlým odstínům, které by v podstatě znamenaly, že vaše pleť vypadá matně.

Výběr odstínu fazet: Konečné rozhodnutí

Výběr správného odstínu estetických fazet může být velmi komplikovaný. Je důležité, abyste vzali v úvahu všechny aspekty od výběru správné barvy až po zvážení, jak to bude vypadat s vaší pletí. Ale konečné rozhodnutí je jen na vás. Vyberte si odstín, který vás dělá šťastnými a který vás nutí cítit se dobře. A konečně, nebojte se požádat o pomoc odborníka. Oni jsou tu, aby vám pomohli se rozhodnout a poskytli vám rady na cestě k perfektnímu úsměvu.

Vlastní zkušenosti s estetickými fazetami a výběrem odstínu

Já sama jsem si prošla tímto procesem výběru odstínu fazet. Také jsem se rozhodla pro přirozenější odstín, a byla jsem s výsledkem velmi spokojená. Takže pokud stojíte před tímto rozhodnutím, dejte si na čas a vyberte si ten správný odstín pro sebe, který bude v harmonii s vaší pletí a který vás bude dělat šťastnými.

Napsat komentář