Curaprox kartáčky: Náš návod k použití

Curaprox kartáčky: Náš návod k použití

Představení značky Curaprox

Curaprox, co je to za zvíře? Hlavně co to znamená pro naši ústní hygienu a naše zuby? No dobře, přiznávám, že to možná není to nejpoutavější téma na blogu, ale v co se já tady plést ohledně kartáčky, viďte? Já i můj westík Blesk máme svůj kartáček a je to úplně super. A já vám dnes povyprávím, proč je Curaprox tak skvělý a jak ho používat. Curaprox je švýcarská značka, která se specializuje na ústní a dentální hygienu již od roku 1972. Z jejich široké škály produktů včetně zubních nití, krémů, vod na vyplachování a samozřejmě kartáčků, jsou nejoblíbenější právě zubní kartáčky. Jsou dodávány v různých variantách: Curaprox CS 5460 ultra soft, Curaprox CS Smart, Curaprox CS 3960 super soft a mnoho dalších. Každý typ má své unikátní vlastnosti, které se hodí pro různé potřeby, ale společné pro všechny je jejich unikátní design a švýcarská kvalita.

Výběr správného kartáčku Curaprox

Není to tak, že by byl jakýkoli kartáček správný pro každého. Je zapotřebí zvolit si ten správný pro své konkrétní potřeby. Curaprox nabízí mnoho možností – že se vám z toho může hlava točit. Ale nebojte, já tu jsem právě pro vás, abych vám pomohl najít ten správný, ten, který bude nejlepším parťákem pro vaše zubie. Co můžete u Curaproxu najít? Ultra soft, super soft a nějaký CS Smart. Úplně vás chápu, tedka si říkáte, co to proboha má znamenat? Ale je to prosté. Výraz "ultra soft" se vztahuje na měkkost štětin. Tento kartáček je ideální pro ty, kteří mají citlivé dásně. Tisíce velmi jemných štětin poskytují jemné, ale velmi efektivní čištění. "Super soft" je trochu tvrdší než ultra soft, ale stále dost jemný pro pohodlné čištění. A pak tu máme "CS Smart". Tohle je ten správný kartáček pro malé děti a ty, kteří se přestávají učit čistit zuby. Jeho štětinky jsou o něco tužší, takže umožňují efektivnější čištění, ale stále jsou dost jemné, aby nezpůsobily podráždění.

Náš návod k použití Curaprox kartáčku

Dobře, teď, když už máme zvolený správný kartáček, pojďme se podívat na to, jak s ním co nejlépe čistit naše zuby. Když jsem začínal používat Curaprox, byl jsem trochu zmatený. Já, který jsem byl zvyklý na obyčejný kartáček s tvrdými štětinami, se nyní měl naučit, jak používat tento nový "měkce štětinový" kartáček. Ale jak jsem brzy zjistil, naučit se novou techniku čištění zubů není tak těžké, jak by se mohlo zdát. První věc, kterou musíte vědět, je, že s Curaproxem byste měli čistit své zuby přímo, nikoli nahoru a dolů nebo dokonce ze strany na stranu, jak je učíme naše děti. Nakloňte svůj kartáček do úhlu 45 stupňů a čistěte své zuby poklidnými a krátkými tahy. Pokud je to možné, doporučuji čistit zuby dva minut, jak je oficiálně doporučeno, ale já a můj Blesk občas jdeme na plných pět minut. Proč? No, protože je to jednoduše úžasné.

Výhody používání kartáčků Curaprox

Chvíli jsme si povídali o tom, jak se s tímto malým švýcarským zázrakem správně čistí, ale co vlastně získáte, když si vyberete Curaprox místo běžného kartáčku? Nabízejí tyto ultra soft kartáčky nějaké speciální výhody? Jasné, že nabízejí! Na prvním místě, tyto kartáčky jsou velmi šetrné k vašim dásním. To je skvělá vlastnost, pokud máte citlivé dásně, nebo pokud se snažíte zabránit paradentóze nebo jiným dásňovým problémům. Dále, všimněte si, kolik štětin má kartáček Curaprox – je jich přes 5000! To je stokrát více než na obyčejném kartáčku. Co to znamená? To znamená, že každý úhlů každého zubu je pečlivě vyčištěn. Žádný zubový kámen se nemůže schovat před touto malou čisticí armádou! A nakonec, takový kartáček trvá delší dobu. Není to jen kvůli jeho výši – i když je pravda, že je vyšší než obyčejné kartáčky, ale také díky jeho kvalitě. Švýcarský design a výroba znamenají, že se nemusíte bát, že by se štětiny vyčerpaly nebo by kartáček přestal fungovat.

Napsat komentář